KONST / Litografier / Färglitografi 12275370
nr 1227 5370
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 72/230. Motivet: 29x38 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:25:52
1.500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen